BİLGEM, CITEX 2014'te Temsil Edildi

-A +A

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi BİLGEM, TDB 31. Ulusal Bilişim Kurultayı ve Ankara Bilişim Fuarına katıldı.

6-9 Kasım2014 tarihlerinde Ankara'da gerçekleşen etkinliğe, BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü BTE, Afet Yönetimi ve Karar Destek Sistemleri Bölümü İkaz ve Alarm Bütünleşik Sistemi İKAS, Kesintisiz ve Güvenli Haberleşme Sistemi KGHS, İZGE ve e-BELGEM, Gerçek Zamanlı ve Aviyonik Sistemler Bölümü Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi GİS, Radar Sistemleri Bölümü KUSRAD, RF ve Mikrodalga Sistemleri Bölümü SRC400 Sayısal Radyolink Cihazı, Akıllı Ulaşım Birimi Hava Trafik Kontrol Simülatörü ATCSIM, IP Kripto Sistemleri Bölümü IPKC, SIR, SIR-S ve VERİSAR projeleriyle katıldı.

BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü YTE, Bütünleşik Projesi, ÜRün Takip Sistemi ÜTS, Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi KAYS, e-Devlet, Kamu İnternet Siteleri Rehberi KAMİS ve Havza İzleme ve Değerlendirme Sistemi HİDS projeleriyle temsil edildi. BİLGEM enstitülerinin yanısıra, BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü, KamuSM ve ULAKBİM PARDUS, TÜBİTAK BİLGEM standında yer aldı.

Bilişim alanında Türkiye'de ve Dünyada gerçekleşen projelerin sergilendiği ve sektörün geleceği ile ilgili tartışma ve eğitimlerin yürütüldüğü atölye programlarıyla devam eden organizasyon,9 Kasım 2014 saat 17:00'ye kadar devam edecek.

Fotoğraflar

07.11.2014